51213 - Nabízím k prodeji byt v družstevním vlastnictví o velikosti 3+1+koupelna+WC+zasklená lodžie+komora+sklep v centru Neratovic.

banner

Úvod / Nemovitosti / Nabízím k prodeji byt v družstevním vlastnictví o velikosti 3+1+koupelna+WC+zasklená lodžie+komora+sklep v centru Neratovic.

Makléř zakázky

Martina Kurková Jeřelová

Potřebujete více informací nebo si chcete sjednat prohlídku? Kontaktujte nás na telefonu 774022403 nebo e-mailu: kurkova.jerelova@realitylive.cz

Nabízím k prodeji byt v družstevním vlastnictví o velikosti 3+1+koupelna+WC+zasklená lodžie+komora+sklep v centru Neratovic.

Hlavní popis

Číslo zakázky: N03261
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Mělník
Lokalita: Neratovice
Cena: 3 370 000 Kč

Nabízím k prodeji byt v družstevním vlastnictví o velikosti 3+1, se zasklenou lodžií. V bytě provedena rekonstrukce, nové rozvody elektro, zděné bytové jádro. V kuchyni kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči-mikr. trouba, vestavěná horkovzdušná trouba, myčka, plynový sporák . Kuchyňská linka tvaru "L" na míru. Podlaha v kuchyni dlažba. V obývacím pokoji, jídelně v chodbě, ložnici a pokoji velmi hezká plovoucí podlaha. V koupelně je vana, závěsná skříňka s umyvadlem, je zde místo na pračku, případně sušičku. V bytě samostatné WC. Poplatky spojené s užívání bytu jsou velmi nízké, fond oprav 1645,-Kč/ měsíčně. S připočtením zálohy na vodu a teplo a td. momentálně v celkové výši 4859,-Kč/ měsíc. Bytový dům je po celkové revitalizaci, zateplen, ve velmi pěkném a udržovaném stavu, v domě klid. Nové podlahy, lina, domovní schránky atd. Přímo před bytovým domem parkoviště, nedaleko škola, školka a veškerá občanská vybavenost.

Doplňující informace

Plyn: Ano

Potřebujete více informací nebo si chcete sjednat prohlídku? Kontaktujte nás na telefonu 774022403 nebo e-mailu: kurkova.jerelova@realitylive.cz.