52353 - Nabízím exkluzivní 7+1+ kk+2x koupelna+ 3x WC+ garáž pro 2 auta+ bazén+ terasa, Mělník, Chloumek

banner

Úvod / Nemovitosti / Nabízím exkluzivní 7+1+ kk+2x koupelna+ 3x WC+ garáž pro 2 auta+ bazén+ terasa, Mělník, Chloumek

Makléř zakázky

Martina Kurková Jeřelová

Potřebujete více informací nebo si chcete sjednat prohlídku? Kontaktujte nás na telefonu 774022403 nebo e-mailu: kurkova.jerelova@realitylive.cz

Nabízím exkluzivní 7+1+ kk+2x koupelna+ 3x WC+ garáž pro 2 auta+ bazén+ terasa, Mělník, Chloumek

Hlavní popis

Číslo zakázky: N03277
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Mělník
Lokalita: Mělník
Cena: 15 280 000 Kč

Nabízíme k prodeji exkluzivní rodinný dům v Mělníku Chloumku. Dům se sedlovou střechou ve slepé ulici v klidné lokalitě města Mělník. Dům v tuto chvíli využíván jednou rodinou, ale je možné jednoduchým zásahem rozdělit na 2 bytové jednotky. V přízemí obývací pokoj, kuchyň, pokoj s kuchyňským koutem, a koupelna s WC a samostatné WC, dále se zde nachází prádelna a technická místnost, z přízemí vedou 2x schody do obytného podkroví, kde najdete 5 pokojů a koupelnu + samostatné WC. V domě dále najdeme šatnu, terasu s bazénem, prostornou garáž pro 2 auta. Veškerý nábytek v domě je vyroben přímo na míru. Na míru je zde vyrobena i kuchyňská linka, která je včetně vestavěných spotřebičů, lednice, indukční varné desky, horkovzdušné trouby součástí ceny nemovitosti. V domě centrální vysavač. Dům napojen na městský vodovod, elektřinu, kanalizaci septik. Rodinný dům je ve velmi dobrém stavu, udržovaný a trvale obývaný.

Doplňující informace

Zahrada: Ano
Elektřina: Ano
Kanalyzace: Ano

Potřebujete více informací nebo si chcete sjednat prohlídku? Kontaktujte nás na telefonu 774022403 nebo e-mailu: kurkova.jerelova@realitylive.cz.